Özüm Mekanik Mühendislik İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti

1998 yılında Özüm Isı Mühendislik adıyla doğalgaz tesisatı, kat kaloriferi, ısıtma ve soğutma alanında faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız, geçen 12 yıllık süreçte F 10659 İgdaş firma yetki belgesi ile binlerce konut, villa site ve ticarethanenin doğalgaz ve ısıtma sistem uygulamalarını uzman kadrosu ile gerçekleştirmiştir. Gelişen teknolojinin sürekli takipçisi olan firmamız bu anlayışı vizyon edinmiş, sektör ihtiyaç ve koşullarını göz önüne alarak; 2009 yılından itibaren Özüm Mekanik Mühendislik İnş. San. ve Tic. Ltd.Sti. ismini alarak Mak. müh. Erdener Yılmaz ve Mak. Müh. Kadir Yılmaz yönetiminde uzman kadrosu, teknik personeli, modern ekipman ve araçları ile ısıtma, soğutma, havalandırma, mekanik tesisat sistemleri üzerinde uzmanlaşarak faaliyetlerine devam etmektedir.
100% Profesyonel Kadro
100% Doğru Ürün Doğru Uygulama
100% Optimum Fiyat Garantisi
100% Müşteri Memnuniyeti

Misyonumuz

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında mekanik tesisat proje uygulama ve çözüm hizmetleri üretmek.

Vizyonumuz

Sektörümüzde, yurt içinde ve yurt dışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı
iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, bir dünya şirketi olmak.